ÎPS Teodosie, Arhiepiscopul Tomisului, a ținut o slujbă la sediul AUR din Constanța și le-a urat membrilor de partid să se vadă cu bine și după alegerile prezidențiale, “când o fi un rezultat sănătos”.
Reclamă
ÎPS Teodosie, Arhiepiscopul Tomisului, a ținut o slujbă la sediul AUR din Constanța și le-a urat membrilor de partid să se vadă cu bine și după alegerile prezidențiale, “când o fi un rezultat sănătos”.