Miercuri, Iunie 24

Transparență redusă: jurnaliștii, excluși de la începutul ședințelor de Guvern

Transparență redusă: jurnaliștii, excluși de la începutul ședințelor de Guvern

Guvernul interimar condus de Cătălin Predoiu a introdus o schimbare fără precedent în relația cu presa: debutul ședințelor de Guvern nu va mai fi transmis în direct, iar jurnaliștii nu vor mai avea acces în sala de ședințe.

Reclamă
Reclamă