George Simion, candidatul AUR la alegerile prezidențiale din 18 mai, a declarat la Digi24 că îl va nominaliza pe Călin Georgescu pentru funcția de prim-ministru, „dacă și el dorește acest lucru”, în cazul în care va câștiga alegerile.
Reclamă
George Simion, candidatul AUR la alegerile prezidențiale din 18 mai, a declarat la Digi24 că îl va nominaliza pe Călin Georgescu pentru funcția de prim-ministru, „dacă și el dorește acest lucru”, în cazul în care va câștiga alegerile.