Un motociclist de 26 de ani și-a pierdut viața duminică seara, după ce a fost lovit de o mașină în Bistrița, pe DN 17. Tânărul era tatăl unui copil în vârstă de doi ani.
Reclamă
Un motociclist de 26 de ani și-a pierdut viața duminică seara, după ce a fost lovit de o mașină în Bistrița, pe DN 17. Tânărul era tatăl unui copil în vârstă de doi ani.