Doi soţi au căzut cu autoturismul în albia unui râu, joi seară, după ce un podeţ construit de ei s-a prăbuşit, informează Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Suceava.
Reclamă
Doi soţi au căzut cu autoturismul în albia unui râu, joi seară, după ce un podeţ construit de ei s-a prăbuşit, informează Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Suceava.