După ce o profesoară din Germania a declarat, într-un interviu acordat publicației Frankfurter Allgemeine Zeitung, că mulți dintre studenți nu sunt în stare să lege nici măcar două cuvinte, un profesor universitar din România spune că, la noi, lucrurile sunt și mai grave.
Reclamă