Miercuri, Iunie 24

Tehnologia ar putea reduce riscul de demență la persoanele în vârstă: „Încurajați bătrânii să interacționeze cu dispozitivele digitale”

Tehnologia ar putea reduce riscul de demență la persoanele în vârstă: „Încurajați bătrânii să interacționeze cu dispozitivele digitale”

Folosirea tehnologiei ar putea juca un rol important în menținerea sănătății mintale la persoanele în vârstă, potrivit unui studiu recent.

Reclamă
Reclamă