Silviu Predoiu, fostul șef al Serviciului de Informații Externe (SIE), a declarat joi, în cadrul unei dezbateri electorale, că în România a fost mai degrabă „o dictatură” decât comunism.
Reclamă
Silviu Predoiu, fostul șef al Serviciului de Informații Externe (SIE), a declarat joi, în cadrul unei dezbateri electorale, că în România a fost mai degrabă „o dictatură” decât comunism.