Directorul Spitalului „Sfântul Spiridon” din Iași, unitatea unde au decedat doi medici rezidenți și un brancardier, afirmă că motivele deceselor „sunt legate de afecțiuni medicale care nu au nicio legătură cu activitatea profesională desfășurată în spital”.
Reclamă