Miercuri, Iunie 24

De ce au murit cei doi medici și un brancardier de la spitalul „Sfântul Spiridon”. Conducerea unității medicale face precizări

De ce au murit cei doi medici și un brancardier de la spitalul „Sfântul Spiridon”. Conducerea unității medicale face precizări

Directorul Spitalului „Sfântul Spiridon” din Iași, unitatea unde au decedat doi medici rezidenți și un brancardier, afirmă că motivele deceselor „sunt legate de afecțiuni medicale care nu au nicio legătură cu activitatea profesională desfășurată în spital”.

Reclamă
Reclamă