Diplomații ruși expulzați de la ambasada Federației Ruse, care s-au întors între timp la Moscova, erau spioni în toată regula, scrie substack.com, care notează că soția unuia dintre ei a avut buletinul în căminul studențesc al școlii de spionaj militar.