Un copil de doar trei ani dintr-o localitate, din judeţul Bacău, a murit după ce ar fi înghițit o substanță toxică folosită pentru ungerea oilor.
Un copil de doar trei ani dintr-o localitate, din judeţul Bacău, a murit după ce ar fi înghițit o substanță toxică folosită pentru ungerea oilor.