Un constructor din București a fost amendat de ANAF după ce, în urma controalelor, s-a stabilit că nu a plătit contribuțiile angajaților, inclusiv cele aferente sistemului public de pensii.
Un constructor din București a fost amendat de ANAF după ce, în urma controalelor, s-a stabilit că nu a plătit contribuțiile angajaților, inclusiv cele aferente sistemului public de pensii.