Delegaţiile americană şi rusă au purtat discuţii, joi, la Istanbul, cu privire la normalizarea activităţii misiunilor lor diplomatice dintre cele două state. Americanii au plecat primii, după aproximativ şase ore de la sosire.
Reclamă
Delegaţiile americană şi rusă au purtat discuţii, joi, la Istanbul, cu privire la normalizarea activităţii misiunilor lor diplomatice dintre cele două state. Americanii au plecat primii, după aproximativ şase ore de la sosire.