Oamenii de știință au avertizat că topirea gheții de la Polul Nord ar putea elibera viruși „zombie” cu potențialul de a declanșa o nouă pandemie.
Reclamă
Oamenii de știință au avertizat că topirea gheții de la Polul Nord ar putea elibera viruși „zombie” cu potențialul de a declanșa o nouă pandemie.