Miercuri, Iunie 24

Încep lucrările la Institutul Regional de Oncologie din Timişoara. Alfred Simonis: „E cea mai mare finanțare”

Încep lucrările la Institutul Regional de Oncologie din Timişoara. Alfred Simonis: „E cea mai mare finanțare”

Preşedintele Consiliului Judeţean Timiş, Alfred Simonis, a anunţat, miercuri, că a fost dat ordinul de începere a lucrărilor la Institutul Regional de Oncologie din Timişoara. Potrivit lui Simonis, aceasta ar fi cea mai mare finanţare din domeniul sanitar, în afara Capitalei.

Reclamă
Reclamă