Vicepreședintele Parlamentului European, Victor Negrescu, va deschide pe 30 mai prima ediție a D-Tech Forum 2025 de la București, ce își propune să alinieze viziunile asupra digitalizării și securității cibernetice în contextul Planului European de Competitivitate.
Reclamă