Miercuri, Iunie 24

Microsoft depășește gigantul Apple, redevenind cea mai valoroasă companie din lume

Microsoft depășește gigantul Apple, redevenind cea mai valoroasă companie din lume

Gigantul tehnologic Apple a pierdut titlul de cea mai valoroasă companie din lume, după ce a fost depășit de Microsoft.

Reclamă
Reclamă