Marti, Iunie 23

Fostul ministru al Muncii Marius Budăi, internat de urgență, după ce i s-a făcut rău la volan

Fostul ministru al Muncii Marius Budăi, internat de urgență, după ce i s-a făcut rău la volan

Marius Budăi a pornit spre București luni dimineață, dar în zona Hîrlău a acuzat o stare generală de rău și a mers la spital.

Reclamă
Reclamă