Marti, Iunie 23

Un bărbat a murit după ce s-a izbit cu maşina de un stâlp, în județul Buzău

Un bărbat a murit după ce s-a izbit cu maşina de un stâlp, în județul Buzău

Un șofer în vârstă de 45 de ani a murit după ce s-a izbit cu autoturismul de un stâlp. Bărbatul ar fi pierdut controlul asupra volanului.

Reclamă
Reclamă