Miercuri, Iunie 24

Aflat sub influenţa drogurilor, un tânăr din Suceava şi-a lăsat maşina în mijlocul străzii. Ce avea pe bancheta din spate

Aflat sub influenţa drogurilor, un tânăr din Suceava şi-a lăsat maşina în mijlocul străzii. Ce avea pe bancheta din spate

Un tânăr din Suceava a rămas fără permis după ce şi-a lăsat maşina în mijlocul străzii, ceea ce a trezit suspiciunile unui participant la trafic care a sesizat poliţia.

Reclamă
Reclamă