Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, afirmă că este “inexplicabil” ce se întâmplă la vârful statului român şi este “furios” pe cei care conduc statul pentru că au creat instabilitate politică şi “un haos ce n-a mai văzut lumea”.
Reclamă
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, afirmă că este “inexplicabil” ce se întâmplă la vârful statului român şi este “furios” pe cei care conduc statul pentru că au creat instabilitate politică şi “un haos ce n-a mai văzut lumea”.