Joi, Iunie 25

Tinerii protestează față de votul pentru Călin Georgescu în Capitală și în marile orașe. „Ne-am ferit de AUR și am dat peste balaur”

Tinerii protestează față de votul pentru Călin Georgescu în Capitală și în marile orașe. „Ne-am ferit de AUR și am dat peste balaur”

Mii de tineri s-au adunat, marţi seară, în mai multe orașe din țară, la un manifest pro-european. Aceștia poartă pancarte pe care au scris mesaje precum „Democraţie, NU hoţie!”.

Reclamă
Reclamă