Strategia energetică a României până în 2035, cu perspectiva anului 2050, a fost adoptată joi în Guvern, după mai bine de un an de consultări, a anunțat ministrul Energiei Sebastian Burduja.
Reclamă
Strategia energetică a României până în 2035, cu perspectiva anului 2050, a fost adoptată joi în Guvern, după mai bine de un an de consultări, a anunțat ministrul Energiei Sebastian Burduja.