Sambata, Iunie 27

O ambulanță a luat foc într-o substație a SAJ Vaslui. Angajații au reușit să evacueze la timp tuburile de oxigen

O ambulanță a luat foc într-o substație a SAJ Vaslui. Angajații au reușit să evacueze la timp tuburile de oxigen

O salvare de tip B2 aparţinând Serviciului de Ambulanţă Judeţean (SAJ) Vaslui a luat foc în cursul nopţii de sâmbătă spre duminică în substaţia Huşi. Cu doar trei ore şi jumătate înainte finalizase ultima solicitare.

Reclamă
Reclamă