Un accident tragic a avut loc sâmbătă dimineață din județul Vrancea, unde un autoturism a căzut de pe un pod. Șoferul a murit, iar o fetiță aflată în mașină a reușit să se autoevacueze.
Reclamă
Un accident tragic a avut loc sâmbătă dimineață din județul Vrancea, unde un autoturism a căzut de pe un pod. Șoferul a murit, iar o fetiță aflată în mașină a reușit să se autoevacueze.