Laurențiu Corbu, primarul stațiunii Bușteni, a fost eliberat vineri de către instanță în contextul dosarului deschis după ce și-a bătut o angajată.
Reclamă
Laurențiu Corbu, primarul stațiunii Bușteni, a fost eliberat vineri de către instanță în contextul dosarului deschis după ce și-a bătut o angajată.