Luni, Iunie 22

Monica Niculescu, în finală la Osaka, după două meciuri la rând în care adversarele nu s-au prezentat

Monica Niculescu, în finală la Osaka, după două meciuri la rând în care adversarele nu s-au prezentat

Românca joacă pentru trofeu sâmbătă dimineață.

Reclamă
Reclamă