Comisarii Gărzii de Mediu au oprit la graniţă, în perioada 23 septembrie–18 octombrie, mai multe camioane pline cu peste 200 de tone de deşeuri.
Reclamă
Comisarii Gărzii de Mediu au oprit la graniţă, în perioada 23 septembrie–18 octombrie, mai multe camioane pline cu peste 200 de tone de deşeuri.