Marti, Iunie 23

Unitățile de alimentație publică de pe Litoral suferă și sezonul acesta la capitolul igienă. Amenzi de sute de mii de lei într-o săptămână

Unitățile de alimentație publică de pe Litoral suferă și sezonul acesta la capitolul igienă. Amenzi de sute de mii de lei într-o săptămână

Inspectorii sanitari veterinari au aplicat amenzi de sute de mii de lei unor unităţi de alimentaţie publică în urma neregulilor descoperite, în perioada 1 – 6 iulie 2024, în cadrul Comandamentului Sezon Estival 2024.

Reclamă
Reclamă