Miercuri, Iunie 24

Poliția din Sectorul 6 rămâne fără dispozitive de monitorizare a agresorilor: „Ne cerem scuze victimelor violenței domestice”

Poliția din Sectorul 6 rămâne fără dispozitive de monitorizare a agresorilor: „Ne cerem scuze victimelor violenței domestice”

Poliția Capitalei din Sectorul 6 se confruntă cu o criză legată de dispozitivele destinate monitorizării agresorilor în cazurile de violență domestică. Lipsa echipamentului pune în pericol siguranța victimelor care au ordine de protecție provizorii emise în zonă.

Reclamă
Reclamă