Peste 10% dintre elevii care au încheiat cu bine clasa a VIII-a și au fost înscriși automat la Evaluarea Națională 2024 nu s-au prezentat la examen. Se întâmplă în județul care de trei ani este pe primul loc la absenteism.
Reclamă
Peste 10% dintre elevii care au încheiat cu bine clasa a VIII-a și au fost înscriși automat la Evaluarea Națională 2024 nu s-au prezentat la examen. Se întâmplă în județul care de trei ani este pe primul loc la absenteism.