Elevii care au luat note sub patru la examenul de evaluare Națională 2024 se vor putea înscrie și ei la liceu, căci până în clasa a XII-a învățământul este obligatoriu. Întrebarea este: ce liceu îi va primi pe aceștia?
Reclamă
Elevii care au luat note sub patru la examenul de evaluare Națională 2024 se vor putea înscrie și ei la liceu, căci până în clasa a XII-a învățământul este obligatoriu. Întrebarea este: ce liceu îi va primi pe aceștia?