Doi muncitori au fost grav răniți după ce au căzut din telescaun, în stațiunea Parâng din Hunedoara. Cei doi se deplasau cu telescaunul, în timpul unei revizii, însă instalația de transport s-a rupt.
Reclamă
Doi muncitori au fost grav răniți după ce au căzut din telescaun, în stațiunea Parâng din Hunedoara. Cei doi se deplasau cu telescaunul, în timpul unei revizii, însă instalația de transport s-a rupt.