Directoratul Național de Securitate Cibernetică (DNSC) a emis joi o avertizare pentru toți posesorii de dispozitive cu sistem de operare Andoid. Un nou tip de malware circulă pe internet, care oferă hackerilor acces compley la dispozitive, de la distanță.
Reclamă