O femeie în vârstă de 77 de ani, cu afecțiuni medicale, din comuna Dumitrești, județul Vrancea, a fost salvată de polițiști după o noapte întreagă de căutări. Apropiații ei au alertat autoritățile după ce femeia a plecat de acasă și nu s-a mai întors.
Reclamă