Luni, Iunie 22

Sute de bucuresteni au rămas fără gaze. Care este cauza

Sute de bucuresteni au rămas fără gaze. Care este cauza

Miercuri după-amiază, Distrigaz Sud Reţele a sistat furnizarea de gaze naturale pentru locuitorii mai multor străzi din Sectorul 3 din Bucureşti, fiind afectaţi peste 250 de consumatori casnici şi non-casnici.

Reclamă
Reclamă