Poliţiştii de frontieră de la Sighetu Marmaţiei au făcut, în weekend, o captură impresionantă de ţigări de contrabandă, care urmau să ajungă pe piaţa neagră de desfacere din România.
Reclamă
Poliţiştii de frontieră de la Sighetu Marmaţiei au făcut, în weekend, o captură impresionantă de ţigări de contrabandă, care urmau să ajungă pe piaţa neagră de desfacere din România.