Joi, Iunie 25

Scandal în PSD la Argeș. Primarul Piteștiului îi acuză pe parlamentarii partidului că nu ajută orașul și uneltesc să-l schimbe: „Mi-e silă”

Scandal în PSD la Argeș. Primarul Piteștiului îi acuză pe parlamentarii partidului că nu ajută orașul și uneltesc să-l schimbe: „Mi-e silă”

Primarul municipiului Pitești, social-democratul Cristian Gentea, îi critică pe parlamentarii PSD de Argeș, acuzându-i că nu ajută cu nimic orașul, dar se laudă că aduc bani pentru comunitate.

Reclamă
Reclamă