Joi, Iunie 25

Nicușor Dan și Oana Gheorghiu au discutat la Bruxelles despre digitalizarea României

Nicușor Dan și Oana Gheorghiu au discutat la Bruxelles despre digitalizarea României

Preşedintele Nicuşor Dan a discutat la Bruxelles, „zilele trecute”, cu vicepremierul Oana Gheorghiu, despre digitalizarea statului român şi reforma companiilor de stat.

Reclamă
Reclamă