Un anunț postat pe o rețea de socializare de o primărie din Olt a stârnit mare nemulțumire. „Vine Paștele și, ce ziceți voi: ia să ne batem joc de fraieri!”.
Reclamă
Un anunț postat pe o rețea de socializare de o primărie din Olt a stârnit mare nemulțumire. „Vine Paștele și, ce ziceți voi: ia să ne batem joc de fraieri!”.