Un nou caz de violență școlară a fost surprins într-o unitate de învățământ din județul Dâmbovița, unde un elev de clasa a VI-a a fost agresat fizic de câţiva colegi mai mari, chiar în sala de clasă.
Reclamă
Un nou caz de violență școlară a fost surprins într-o unitate de învățământ din județul Dâmbovița, unde un elev de clasa a VI-a a fost agresat fizic de câţiva colegi mai mari, chiar în sala de clasă.