Trupa Holograf a susținut marți seară, 17 martie, concertul „Am rămas doar noi” la Sala Palatului din București, la doar câteva zile după moartea basistului Iulian Mugurel Vrabete.
Reclamă
Trupa Holograf a susținut marți seară, 17 martie, concertul „Am rămas doar noi” la Sala Palatului din București, la doar câteva zile după moartea basistului Iulian Mugurel Vrabete.