Luni, Iunie 22

Nostalgia sovietică persistă: Majoritatea rușilor regretă destrămarea URSS și îl consideră pe Gorbaciov responsabil

Nostalgia sovietică persistă: Majoritatea rușilor regretă destrămarea URSS și îl consideră pe Gorbaciov responsabil

Peste jumătate dintre ruși privesc cu nostalgie spre Uniunea Sovietică și consideră că dispariția acesteia a fost o pierdere majoră.

Reclamă
Reclamă