Mai mulți elevi de la o școală din Bihor îl acuză pe directorul instituției, Adrian Botici, de gesturi inadecvate, atingeri nefirești și hărțuire prin mesaje.
Reclamă
Mai mulți elevi de la o școală din Bihor îl acuză pe directorul instituției, Adrian Botici, de gesturi inadecvate, atingeri nefirești și hărțuire prin mesaje.