Luni, Iunie 22

Director acuzat de abuzuri, scos de la catedră după plângerile elevilor: „Își atinge partea bărbătească de cotul meu”

Director acuzat de abuzuri, scos de la catedră după plângerile elevilor: „Își atinge partea bărbătească de cotul meu”

Mai mulți elevi de la o școală din Bihor îl acuză pe directorul instituției, Adrian Botici, de gesturi inadecvate, atingeri nefirești și hărțuire prin mesaje.

Reclamă
Reclamă