Joi, Iunie 25

Month: Noiembrie 2024

Românii vor putea călători în Statele Unite fără viză. Anunțul făcut de premierul Marcel Ciolacu: „Visul românilor este din ce în ce mai aproape”

Breaking News
Românii vor putea călători din 2025 în Statele Unite fără vize, după ce nivelul ratei de refuz al vizelor a coborât la 2,61%, sub pragul de 3% necesar pentru a renunța la această barieră. Sunt îndeplinite, astfel, toate condițiile pentru includerea în Programul Visa Waiver.
Reclamă