Șeful Gărzii de Mediu, despre poluarea de la depozitul de deșeuri din Argeș: „Trebuia luate măsuri”
După ce a dezvăluit în exclusivitate dovezile bombei ecologice de la un depozit de deșeuri din Argeș, ”Adevărul” i-a solicitat un punct de vedere legat de numeroasele probleme de acolo lui Andrei Corlan, șeful Gărzii Naționale de Mediu.